Η Διευθύντρια και το Εκπαιδευτικό Προσωπικό της σχολικής μας μονάδας ευχαριστούμε θερμά και συγχαίρουμε συμπολίτισσά μας-επιχειρηματία, που δώρισε στο σχολείο μας ένα φωτοτυπικό μηχάνημα σε άριστη κατάσταση. Η πολύτιμη προσφορά θα διευκολύνει σημαντικά το έργο της εκπαιδευτικής μας διαδικασίας. Τοποθετήθηκε στο σχολείο μας την πιο κρίσιμη και κατάλληλη στιγμή, καθώς μείναμε χωρίς μηχάνημα αυτή την περίοδο της αυξημένης γραφειοκρατίας, αντί να παραμείνει σε μια αποθήκη ή να βρεθεί σε κάδο ανακύκλωσης!

Επίσης ευχαριστούμε τον κ. Δημήτρη Στυλιάδη , πρόεδρο της Σχολικής Επιτροπής Π.Ε. Καστοριάς, για την άμεση ανταπόκριση και τη συμβολή του στη συντήρηση του μηχανήματος πριν παραδοθεί στο σχολείο μας!

Τίποτα δεν είναι για πέταμα, μια δωρεά μπορεί να πιάσει τόπο και να βοηθήσει τη λειτουργία ενός σχολείου!

Η διευθύντρια του Σχολείου