Ευχαριστούμε θερμά εκ μέρους του σχολείου το Διοικητικό συμβούλιο του Συλλόγου γονέων & κηδεμόνων του σχολείου μας για την αμέριστη και συνεχή συμπαράστασή του στο έργο μας καθώς και για την οικονομική τους στήριξη. Ευχαριστούμε για τα δωράκια που προσέφερε στους μαθητές μας και για το σημερινό μας κέρασμα. Ευχαριστούμε τους γονείς του σχολείου για την αρμονική συνεργασία τους μαζί μας, για την εμπιστοσύνη και την αγάπη που μας δείχνουν.

Ευχαριστούμε τους πατέρες και το φιλόπτωχο ταμείο του Αγ. Νικάνωρα για τις προμήθειες που παρείχαν για το πρωινό των μαθητών.

Να ευχαριστήσω όλους τους συναδέλφους του σχολείου μας , έναν – έναν ξεχωριστά για τη συμβολή τους στην καλή λειτουργία του σχολείου, την καθαρίστρια του Σχολείου μας κ. Χρυσούλα για το από καρδιάς έργο της που αφορά στην υγιεινή και την ασφάλεια των μαθητών.

Η Διευθύντρια του Σχολείου